top of page
Orange.jpg

Viskas, ką Jums reikia žinoti apie pigių automobilių ištvermės lenktynes "F-Race 200"

WTF

Kas tas "efreisas"?

Tai yra pramoga / nuotykis ir galimybė gerai praleisti laiką, pabūti tarp bendraminčių​ ir pajausti, ką reiškia, kai užverda kraujas nuo azarto lenktyniaujant su senais ir pigiais automobiliais.

Kokia yra mašina už 200€-500€?

Išvis dar egzistuoja pirkti tokių mašinų?

Kokie automobiliai gali dalyvauti "F-Race 200"?

Tai automobilis, nupirktas renginiui už maždaug 200 eur - 500 eur . Dažniausiai tai yra 90-šimtųjų raketos - Honda, Audi, VW, Mazda ir pan

O taip! Matote skelbimą kur mašina už 470 eur? ...pasiimat alaus "sixpacką" ir važiuojat į derybas. Tikėtina, kad tą automobilį vairuosite namo. Yra buvę, kai dalyviai atvažiuoja į renginį nusipirkę mašiną už 52 eur 45 ct, taip pat yra tokių kurie lenktyniauja ir su 600 eur vertės automobiliais.

Beveik bet kuri keturratė mašina, kuri buvo legali gatvėje, kai ji buvo pagaminta ir šiandien praeina "F-Race 200" saugos patikrinimą. Mes nereikalaujame draudimo, techninės apžiūros ir pan.

Ar galiu pirkti žymiai brangesnį automobilį?

Ko man dar reikia, kad galėčiau lenktyniauti?

Kiek kainuoja dalyvauti "efreise"?

Žinoma! ...bet kas iš to? Visi dalyviai susirenka su automobiliais kurių vertė plius minus 400-600 eur.

Privalote turėti šalmą ir "F-Race 200" techninius reikalavimus atitinkantį automobilį

Tai pigių automobilių lenktynės, bet kiek jos kainuos, tai tik nuo jūsų ir priklauso. Startiniai mokesčiai yra surašyti čia. Bet dar turite įsivertinti ir kitas išlaidas - atvykimas į renginio vietą, kuras lenktyniniui automobiliui, maistas jums patiems ir galiausiai parvykimas. Na ir žinoma pačio automobilio įsigyjimas.

Ar galiu modifikuoti, ar tiuninguoti automobilį?

Bet koks modas/patobulinimas/tiuningas yra leidžiamas, nebent tai pakenktų saugos taisyklėms. Tiesiog nepamirškite, kad ne visos modifikacijos yra naudingos. Bet automobilio išvaizdai meilės negailėkite, nes įspūdingiausiai paruoštus automobilius apdovanojame atskiromis nominacijomis

Ar reikalinga lenktyniavimo patirtis?

Kaip suburti komandą ir užsiregistruoti į renginį?

Ar mano komanda bus priimta į renginį?

Ne - reikalingas tiesiog galiojantis vairuotojo pažymėjimas. Kas manė, kad automobilių lenktynės bus tokios lengvos?

Kapitonas kviečia vairuotojus prisijungti į komandą. Tada kapitonas įsitikina, kad jie tinkamai užregistruoja į renginį, organizuoja automobilio paruošimą...ir gazuojat! 
Neturi tokių draugų kurie pakankamai pamišę, kad pasirašytų tokiai avantiūrai? Mūsų "F-Race 200" grupėje tikrai atrasi norinčių lenktyniauti ir prisijungti prie tavo komandos.

Tikriausiai. Jeigu laiku ir teisingai užsiregistruosite, bei praeisite mūsų "character control" filtrą. Įtikinkit mus, kad jūs tikrai atvarot pasilinksmint, o ne kelti dramų  - tuomet jūs tikrai "in the Race". 

Į kur aš čia veliuosi?

Nerašytos taisyklės

Tu net neįsivaizduoji. Užmesk akį į mūsų praėjusių renginių klipus.

“F-Race 200” yra pramoga, kuri paremta abipusiu supratimo ir pagarbos principu... tai yra nuotykis, kurio pagrindinis herojus jūs pats. Čia žmonės susitinka pasilinksminti ir gerai praleisti laiką!

Kuriems nepatinka ir, kurie nesilaiko mūsų taisyklių, bei visus probleminius asmenis nieko nelaukdami siunčiame namo be atgalinio bilieto.

bottom of page