top of page
Orange.jpg

Detalės kaip pradėti linksmintis

Kainos & Žaidimo taisyklės

F-Race 200 1 (2).jpg

F-Race 200
"Le Man 2.4 H"


Formato taisyklės

Le Man 2.4H
F-Race 200 1 (1).jpg

F-Race 200
"Ištvermė"


Formato taisyklės

F-Race 200 2.jpeg

F-Race 200
"Sprintas"


Formato taisyklės

F-Race 200 1 (6).jpg

"F-Race 200" techninės apžiūros reikalavimai

PAGRINDINĖS mūsų žaidimo taisyklės

1: Pagrindiniai dalykai
 

 • PERSPĖJIMAS:
  Lenktyniavimas su automobiliais sukelia labai aukštas perkrovas tiek fiziškai, tiek emociškai. Automobilių sportas nejaučiamai taip pat sukelia priklausomybę. Kuo ilgiau praleisite lenktyniaudami tuo labiau tapsite priklausomais. Kuomet vairuosite savo lenktyninę raketą jūs galite būti paveikti ekstremalių (aukštų ir žemų) temperatūrų, galite jausti dūmų, benzino ir svylančių padangų kvapą. Tikėtina, kad patirsite vibracijas, labai didelį triukšmą ir daugelį kitų neįprastų, varginančių, samyšį ir stresą keliančių situacijų
  NET JEIGU TU MANAI, KAD ESI NEPRIEKAIŠTINGOS BŪSENOS, DAR KARTĄ ĮSIVERTINK AUKŠČIAU IŠVARDINTUS ASPEKTUS.....nes "efreisas" sukelia priklausomybę!

   

 • 1.1: Organizatorių sprendimai:
  Organizatorių sprendimai yra galutiniai ir neginčijami.

   

 • 1.2: Nesaugios transporto priemonės ir (arba) vairuotojai:
  Organizatorių nuožiūra bet kuris nesaugus automobilis ar vairuotojas gali būti bet kada pašalintas iš renginio

   

 • 1.3: Dalyvių klasifikavimas:

  "F-Race 200 - GOLD" klasė:
  - Kada nors yra startavę "Efreise" daugiau kaip 3 kartus. Visi automobiliai kurių variklio darbinis tūris iki 2010 cc. Variklis benzininis, atmosferinis. Komanda sudaroma iš 2 vaikinų ir 1 merginos.

  "F-Race 200 - SILVER" klasė:

  - Efreise dar niekada nestartavęs, arba važiavęs ne daugiau kaip 3 kartus. Tai vadinama naujokų klasė. Visi automobiliai kurių variklio darbinis tūris iki 2010 cc. Variklis benzininis, atmosferinis. Komanda sudaroma iš 2 vaikinų ir 1 merginos.

  "DESPERADOS"
  Tai yra klasė kurioje gali startuoti visi kurie "netelpa" į "F-Race 200" klases, tai reiškia galima startuoti su automobiliais kurių varikliai su turbinomis ir kurių varikliai didesni nei 2 litrai, bei komanda gali būti sudaryta iš 3 vaikinų.

  "F-Race 200" ir "Desperados" klasių važiavimai vyksta atskirai.

   

 • 1.4: Apdovanojimai:
  “F-Race 200 GOLD / SILVER" ir "DESPERADOS" - kiekvienoje
   klasės TOP 3 greičiausios komandos apdovanojamos taurėmis, bei trofėjais.

   

 • 1.5: Dalyvių nominacijos:
  - "Sportiškiausias automobilis" - komanda sukūrusi sportiško automobilio įvaizdį apdovanojama trofėjumi....kartais komandos daugiau investuoja į automobilio įvaizdį, nei pačio techninį stovį. ...ir šiaip, gražūs automobiliai yra greitesni ;)
  - "Originaliausias automobilis" - turi beprotišką idėją? paversi savo automobilį monstru? ....o gal perdažysi tigru? ....na jei tai bus išskirtinai paruoštas mašiniukas tu tikrai gausi trofėją.
  - "Vieningiausia komanda" - "efreise" labai svarbus vieningumas, jeigu mes pamatysime, kad tavo komandai svarbiau yra kitos komandos nei pačių komanda ir visiems padeda - tai jūs tikrai gausite "Vieningiausios komandos" titulą ;)

   

 • 1.6: Jūsų automobilis gali būti sunaikintas bet kuriuo metu:
  Tai lenktynės. Atsitinka įvairių nelemtų reikalų. Daužytis negalima, bet variklio užkalimas prilygsta automobilio susinaikinimui dėl patirto per didelio streso ir adrenalino trasoje; esmė tokia, geriau nedalyvaukite jeigu nesate pasirengę sugadinti savo automobilį – čia visko nutinka.

2: Tinkamumas dalyvauti "F-Race 200"
 

 • 2.1: Lenktyninės raketos tinkamumas:
  Dalyvavimas galimas tik serijinės gamybos keturratėms transporto priemonėms. Transporto priemonės turi atitikti visus 3 skirsnyje nurodytus standartus.

   

 • 2.2: Vairuotojų tinkamumas:
  Visi vairuotojai privalo turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

   

 • 2.3: Padangų tinkamumas:
  Leidžiamos tik STANDARTINĖS padangos su kuriomis įstatymai leidžia važinėti viešais keliais. Visos kitos - „Auto kroso“, žvyrinės „ralio“, „rocketai“ (dygliuotos sportinės), rusiškos „Moskvičių“ ar „žigulių“ su grubiu protektoriumi (liaudiškais pavadinimais „meškos“, „šaškės“ ir t.t.) ir pjaustytos (standartinių padangų specialiai pjaustytas ir gilintas protektorius) padangos yra DRAUDŽIAMOS. "Semi slick" - galima.


   

3: Saugumas
 

 • 3.1 Bendroji techninė automobilio apžiūra.
  Transporto priemonės turi atitikti visus saugos reikalavimus, išdėstytus aukščiau pateiktame dokumente “Kaip nesusimauti “F-Race 200” techninės apžiūros metu”. Prieš kiekvienas varžybas kiekvienos komandos automobilis privalo praeiti techninę apžiūrą. Techninė apžiūra jokiu būdu nėra sertifikuota ar su garantija, kad jūsų transporto priemonė yra tinkama ir saugi vairuoti. Kiekviena komanda yra atsakinga už savo transporto priemonės saugumą ir tinkamumą dalyvauti lenktynėse.

   

 • 3.2 Vairuotojų šalmai.
  Vairuotojų šalmai turi būti tvarkingi su gerai veikiančia dirželio sagtimi. Dviračių, snieglenčių, kareivių, gaisrininkų, statybininkų šalmai – NETINKA.

   

 • 3.3 Vairuotojų apranga.
  Apranga turi būti ilgomis rankovėmis, bei ilgomis kelnėmis. Avalynė - sportiniai bateliai, laisvalaikio kedai. Jeigu būsite su lenktyniniais kombinezonais - tikrai turėsite pranašumą prieš savo varžovus. Šortai, maikės, tapkės, "pležankės", "basanoškės", bikini, jėgos maikės ir pan. - NEGALIMOS.

   

4: Pagrindiniai automobilio reikalavimai
 

 • 4.1 Automobilis:
  Tvarkingos išvaizdos ir techninės būklės.

 • 4.2 “Hand made” saugos lankai:
  NO. Jokie savadarbiai lankai negali būti automobilio viduje.

   

 • 4.3 Automobilio bendra išvaizda:
  Jūsų raketa turi būti tvarkinga ir papuošta, kaip lenktyninis autombilis. Greičio linijos, spoileriai, lipdukai - prideda daug galios ir atrodot kur kas stipriau už konkurentus, kurių automobiliai nėra papuošti.

   

 • 4.4 Automobilio vidus:
  Gali lengvinti automobilį, išsimti kas nereikalinga, keisti sėdynes, užsidėti sportinį vairą - pritrauk jį, kad būtų kuo panašesnis į sportinį automobilį! Svarbiausia, kad automobilio viduje negali būti jokių aštrių daiktų/kampų.

   

 • 4.5 No Airbags:
  Visos oro pagalvės turi būti išjungtos ir išimtos. Atminkite, kad oro pagalvių nuėmimas gali būti tikrai pavojingas – jeigu nemokate ir nežinote kaip tai daryti, tai ir geriau nelyskit, kad nesusilaužytumėt savo nosies. Duokit tam kas supranta.

   

 • 4.6 Automobilio triukšmo limitas.
  Mūsų triukšmo limitas yra "malonus sportinis garsas". Tai reiškia, kad negalima naudoti visiškai tiesių išmetimo vamzdžių. Išmetimo sistema privalo turėti bent vieną duslintuvą arba rezonatorių. …niekam nepatinka, kai mašina "rėkia", daug geriau kai ji "murkia". Tad padarykite sportinį išmetimą su geru garsu.

5: Automobilio kaina

 

 • 5.1 Šiuo metu automobilio pirkimo kainai nėra ribų. Nepaslaptis, kad nupirkti gerą automobilį tinkantį "efreisui" už 200 eur jau nebeįmanoma, kaip kad buvo prieš 5 metus. 
  Renginio tikslas – nusipirkti kuo pigesnį mašiniuką ir su juo afigenai gerai pasilinksminti. Rekomenduojame, kad bendra suma, išleista automobiliui įsigyti ir paruošti turėtų būti apie 600 eur.


 

6: Komandos 

 

 • 6.1 Komandos apibrėžimas:
  1 lenktyninis automobilos ir 3 vairuotojai - 1 mergnia ir du vaikinai..
  Kiekviena komanda, tai yra ne tik 3 vairuotojai, bet ir papildomai atvykę mechanikai ir draugai, kurie padeda renginio metu. Kiekviena dalyvaujanti komanda tampa atsakinga už savo palaikymo komandas, kad jie būtų susipažinę su renginio nuostatais ir jiems galioja visos tos pačios taisyklės kaip dalyviams. Jeigu bent vienas asmuo iš jūsų komandos kelia problemas - visa komanda šalinama iš renginio.

7: Vairavimas ir baudos 

 

 • 7.1 Baudos:
  Baudos skiriamos už pavojingą elgesį ir buvimą balvonu. Dažniausiai baudos skiriamos:
  - Jeigu kontaktuoji važiavimo metu su kitais dalyviais;
  - Jeigu važiuoji su numontuotu ratu arba visai be rato;
  - Jeigu viršįji greiti dalyvių parkinge;
  - Jeigu nepaisai teisėjų nurodymų;
  - Jeigu tavo vairavimas yra agresyvus;
  - Jeigu išdaužai trasos žymeklius, medžius, atitvarus, teisėjų bokštelius ir pan.;
  - Jeigu pas tave atsiranda automobilio valdymo trūkumas;
  - Už nesportinį elgesį:
  Visa tai mus organizatorius erzina po velnių... bet dar labiau erzina kitus dalyvius. Tai būk protingas ir elkis normaliai.
  Komanda gavusi 3 baudas - siunčiama namo. Be jokių diskusijų. NAMO. OUT. DISKVALIFIKUOTAS.

   

 • 7.2 Kad ir kas įvyks – tai TAVO kaltė:
  “F-Race 200” – tai yra aplinka kurioje kiekvienas atsakingas už savo veiksmus. Jūs esate 100% atsakingas už tai, kas vyksta, kai esate prie vairo. Jūsų darbas yra išvengti visų galimų bėdų, rizikų ir nekelti kitiems pavojingų situacijų.

   

 • 7.3 Apvertėt mašiną renginyje? Taisyklė:
  Jeigu sugebėjot apversti mašiną renginyje, tai reiškia čia jums ne vieta ir neturit reikalo būti renginio vietoje. Kiekvienas vairuotojas, apvertęs automobilį ant šono ar ant stogo, yra užbaninamas iš “F-Race 200” renginio kitiems 12 mėnesių. Bet koks automobilis, kuris bus apverstas renginio metu, bus pašalintas iš varžybų.

8: Vėliavos 

 

 • 8.1 Vėliava mojuojama?:
  Renginio metu, lenktyniaujant visuomet turite stebėti teisėjus. Jeigu teisėjai mojuoja vėliava reiškia kažkas įvyko ir turite reaguoti. Pasiteisinimai, kad nepastebėjau vėliavos - NEVEIKIA. Nereaguojat į teisėjo vėliavas - bauda. ....tris kartus iš eilės nereaguoji į teisėjo vėliavą - DISKVALIFIKACIJA.

   

 • 8.2 Vėliavų reikšmės:

  - Žalia: STARTAS. 

  - Geltona: BŪK ATSARGUS.
  Mojuojant geltonai vėliavai - NEGALIMI LENKIMAI!. Tai reiškia, kad priekyje yra sustojęs automobilis ar gal kažkieno variklio galva mėtosi trasoje. Tad turite nustoti lenktyniauti ir judėti lėtai paskui savo varžovus ir stebėti kas vyksta aplinkui. Kai tik trasa bus sutvarkyta tęsime lenktyniavimą.

  - Raudona: VAŽIAVIMO STABDYMAS.
  Pamačius raudoną vėliavą iškart turite važiuoti į savo komandos parkingą, arba sustoti priešais teisėją kuris bus išėjęs į trasą ir mojuos raudona vėliava arba važiuoti paskui saugos automobilį.

9: Dažasvydis

 

 • 9.1 Dažasvydis apšaudė dažais tavo automobilio priekinį stiklą?: TU TURI PROBLEMŲ.
  Tai reiškia, kad tu arba tavo komanda gavo baudą. Baudos aprašytos 7.1 punkte.Šio žaidimo esmė - tai yra pramoga / nuotykis ir galimybė gerai praleisti laiką, pabūti tarp bendraminčių​ ir pajausti, ką reiškia, kai užverda kraujas nuo azarto!

Kainos

Startinis mokestis priklauso nuo klasės kurioje startuosite:
"F-Race 200" renginyje startuoti asmeniui kainuoja 70 eur. Tad komandai  gaunasi 210 eur - tai yra 1 sportinis jūsų automobilis ir 3 komandos nariai vairuotojai.

JAU GERIAU BŪSIU LENKTYNININKU BENT VIENĄ DIENĄ NEI ŽŪROVU VISĄ GYVENIMĄ!

bottom of page