top of page

Naujoko DUK

“F-Race 200” pirmasis renginys įvyko 2017-ųjų metų lapkričio mėnesį, kaip naujas unikalus “Auto Moto Parko” asociacijos uždaras renginys.
 

1. “F-Race 200” – varžybų esmė:
Suburti komandą iš 3 asmenų. Komandoje būtinai turi būti bent viena mergina. Tuomet komanda turi įsigyti automobilį, kurio vertė ~200 EUR, tada atvyksta į renginį ir stoja prie starto linijos su kitomis komandomis, kurios taip pat pasiruošusios panašius automobilius. Nugalėtojų komanda laimi “Auto Moto Parko” trofėjus, taures ir pagrindinį piniginį prizą 400 EUR! ….bet už tai turi padovanoti savo automobilį “Auto Moto Parkui”.

Renginys vyksta skirtingose vietose ir skirtinguose Lietuvos miestuose vieną kartą per mėnesį.
 

Renginyje būna 4 važiavimai po maždaug 45-60 min. vieno važiavimo metu turi pasikeisti ir pavairuoti visi komandos nariai.

Važiavimai:
1. Treniruotei skirta 45 min – susipažinti su trasa.
2. Pirmas įskaitinis važiavimas 45-60 min.
3. Paguodos važiavimas 45-60 min – komandoms, kurios nepateko į finalą.
4. Finalinis važiavimas 45-60 min.
 

“F-Race 200” komandų skaičius vieno renginio metu ribojamas iki 30-40 komandų.

 

2. Kaina.

Dalyvauti renginyje vienam asmeniui – 40 EUR, tai komandai gaunasi 120 EUR.

 

3. Kas gali dalyvauti.

Teoriškai “F-Race 200” renginyje gali dalyvauti visi norintys asmenys, teisingai užpildę registracijos formą, sumokėję startinį mokestį ne vėliau nurodyto termino, arba iki pasiekiamas maksimalus dalyvių skaičius ir tapę “Auto Moto Parkas” asociacijos nariais. 

Vis dėlto, asociacija “Auto Moto Parkas” pasilieka teisę tam tikrais atvejais priimti sprendimą ir neleisti konkrečiam asmeniui ar komandai dalyvauti renginyje.

Renginio dieną dalyviai registracijos metu turi pateikti vairuotojo pažymėjimą arba kitą asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

4. Automobilio techniniai reikalavimai.

Atsižvelgiant į “F-Race 200” renginio koncepciją, galima dalyvauti su pačiais įvairiausiais. Kad ir kokį automobilį pasirinktumėte jis turi būti TECHNIŠKAI TVARKINGAS. Sąvoka pakankamai plati ir paliekanti vietos interpretacijoms, tačiau privalote išlikti objektyvūs ir kritiški. O kad tai padaryti būtų lengviau, Jums padės:

– Renginio dokumentai, kuriuose įvardijami reikalavimai automobiliams.

– Renginio dieną, prieš važiavimus yra vykdoma Techninė komisija, kurios metu yra tikrinami visi dalyvių automobiliai ir tik gavus patvirtinimą, jog automobilis atitinka renginio keliamus reikalavimus, komanda gali dalyvauti renginyje.

– Kilus neaiškumams ar specifiniams klausimams, Jūs visada galite susisiekti su organizatoriumi, kuris padės išspręsti kilusius klausimus.

Visi techniniai reikalavimai yra išdėstyti renginio dokumentuose, kuriuos privalote perskaityti ir žinoti prieš startuojant “F-Race 200”.

 

5. Nerašytos taisyklės.

“F-Race 200” yra pramoga kuri paremta abipusiu supratimo ir pagarbos principu. Čia žmonės susitinka pasilinksminti ir gerai praleisti laiką!

Ginčai įvykę renginio metu sprendžiami dalyvaujant visoms pusėms. Sprendimai, jei ginčo objekto nereglamentuoja dokumentai, priimami remiantis logika, sąžiningumu ir protingumu.

Asmenys nesąžiningai, nepagarbiai, įžūliai ir panašiai besielgiantys yra diskvalifikuojami.

6. Veiksmų seka.

Trumpai nupasakosime visą veiksmų seką, nuo Jūsų pasiryžimo dalyvauti, iki pergalingos (kad ir be apdovanojimų) kelionės namo po renginio. Tam, kad viskas vyktų kuo sklandžiau ir tiksliau.

A. Registracija.

Registraciją į renginį prasideda likus apie 2-3 savaitėms iki renginio ir yra stabdoma pasiekus dalyvių limitą. Informacija apie tai skelbiama puslapiuose:

www.f-race200.lt

www.facebook.com/groups/1950121008586434/,

https://www.facebook.com/automotoparkas/

 

Pati registracija vyksta “F-Race 200” puslapyje: www.F-race200.lt.

Čia taip pat rasite ir visus, su renginiu susijusius dokumentus bei renginio tvarkaraštį. Dokumentus BŪTINA atidžiai perskaityti dar prieš pateikiant paraišką dalyvauti, ir adekvačiai įvertinti savo pasiruošimą bei automobilio tinkamumą saugiam dalyvavimui renginyje.

Jei pasiryžote su komanda dalyvauti – pildykite registracijos formą. Ją privalote užpildyti teisingai, pateikdami neišgalvotus duomenis bei naudodami lietuviškas raides (nurodant savo vardą, pavardę). Ši registracijos forma renginio dieną atstos Jūsų komandos paraišką, kurią pasirašysite, taip patvirtindamas, kad visi duomenys yra teisingi. Taip pat nepamirškite elektroninio pašto adreso, į kurį gausite visą būtiną informaciją ir kurį naudosite registruojantis į kitus etapus.

Paraiškos pateikimas ir patvirtinimas negarantuoja dalyvavimo renginyje. Tik sumokėjus startinį mokestį asmuo patenka į būsimų dalyvių sąrašą. Renginyje dalyvauja PIRMIEJI 30-40 komandų, teisingai užpildę registraciją ir sumokėję startinį mokestį.

Jei po registracijos kokie nors paraiškoje nurodyti duomenys pasikeitė, Jūs privalote informuoti organizatorių elektroniniu paštu, kuris savo ruožtu pataisys paraišką.

 

B. Nominacijos.
Renginio metu mes turime tris nominacijas: Originaliausiai papuošta automobilis, Sportiškiausiai atrodantis automobilis bei Vieningiausia komanda.

"F-Race 200" tai renginys, kuris sukuria procesą dar net neprasidėjus lenktynėms, nes kiekviena komanda puošia ir ruošia savo automobilį renginiui! Kai kurios komandos iš automobilio padaro "drakonus", "paršelius", "Šerifo" ar "gaisrinės" automobilius, kurie beprotiškai traukia visų akis, o kitos komandos iš paprasto automobilio padaro kaip NASCAR sportinį automobilį - sukuria dizainą, perdažo, apklijuoja... Juk lipdukai prideda greičio! ...ir aplamai gražūs automobiliai trasoje yra greitesni :) 
 

C. Procedūros.

– Registracija renginio ryte. Į ją ateinate turėdami vairuotojo pažymėjimą ar kitą asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą su komandos trimis vairuotojais. Pasirašote dalyvio paraišką. Gaunate startinį numerį ir kitus lipdukus.

– Techninė komisija. Ten komisijos atstovai patikrina ar automobilis tvarkingas ir paruoštas pagal galiojančius nuostatus.

– „Briefingas“ – informacinis pranešimas dalyviams. Organizatorius sukviečia visus dalyvius prie savo palapinės ar kitos nurodytos vietos ir pateikia trumpą, apibendrintą informaciją, susijusią su važiavimais, trasoje galiojančiomis taisyklėmis. Dalyvavimas yra BŪTINAS!

- Po informacinio pranešimo VISI dalyviai ruošiasi treniruotei. Eiliškumas nėra svarbus, visi važiuoja į trasą, kad su ja susipažintų. Treniruotei duodama   45 min, tad komanda pati dėliojasi strategiją, kuris vairuotojas ir kada išvažiuoja į trasa.

Organizatorius per garso įrangą paskelbia, kokia grupė turi ruoštis važiavimui (rikiuotis), tačiau asmeniškai „negaudo“ ir nelydi kiekvieno. Dalyvis PATS turi sekti laiką ir nepražiopsoti savo važiavimo. Praleidus savo važiavimo laiką, komandai nesuteikiama teisė važiuoti trasoje su kita grupe.

– Apdovanojimai. Jie būna dienos pabaigoje, po visų važiavimų. Apdovanojami greičiausieji, nominacijų prizininkai bei absoliutūs nugalėtojai, kurie laimi 500 EUR piniginį prizą. Įprastai apdovanojimus lydi smagi muzika, daug juoko ir plojimų. Net jei pats ir nelipsi ant nugalėtojų pakylos, nepraleisk progos pasidžiaugti kitų sėkme ir draugiškai paploti.

7. Čempionatas.

2020 m. sezone planuojama turėti 12 reginių. Vairuotojai gali siekti ir laimėti "F-Race 200" čempionatą.
Įskaitiniai etapai 9 iš 12, tai reiškia, kad bus skaičiuojama 9 renginių geriausi rezultatai.

8. Informacijos šaltiniai.

Visą reikalingą, su renginiu susijusią informaciją gali rasti organizatoriaus kanaluose:

www.F-race200.lt

www.facebook.com/groups/1950121008586434/,

https://www.facebook.com/automotoparkas/

bottom of page